P. Katerynai ir jos kolegėms, reikėtų išmokti taktiškumo. Admin. Vadym draugiškas, profesionalus,imkit iš jo pavyzdį. Bendrai, po procedūros tiesiog išbėgau,negavau pilingo,bet gavau daug akių vartymo ir netaktiškų klausimų (vi sama tak reshala?) Fu.
Paslaugą atliko Kateryna•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Audronė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė pedikiūrą atliko greitai ir profesionaliai. Personalas buvo malonus.