Nors negaliu pakeisti ankstesnio atsiliepimo, galiu parašyti naują pakeitus savo nuomonę.:) Šis salonas labai maloniai nustebino - pasidalinus patirtimi, kad pedikiūras ne iki galo patiko, man iškart buvo pasiūlyta ateiti antrą kartą nemokamai ir pasikoreguoti. Puikus klientų aptarnavimas, viską sutvarkė ir išėjau laiminga :) Ačiū!
Pedikiūras
Marta•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Vika•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
puiki meistrė, patikima, maloni ir labai profesionaliai dirba.
Manikiūras
Agnė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė labai maloni, procedūra taip pat maloni. Vis dėlto grįžus namo, nusiplovus aliejukus, pasimatė, kad pedikūras toli gražu nebuvo kruopštus, daug odelių likę, nagai nepadaryti gražios formos. Už 50min pedikiūrą be lakavimo sumokėti 50 eur, tai turėtų pėdos būti tobulos po jos. Deja.
Pedikiūras
Marta•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai malonios meistres, profesionalios.Puikus aptarnavimas, maloni , šviesi aplinka.Rekomenduoju 😊🩷