Labai draugiška ir kruopšti meistrė. Rekomenduoju.
Manikiūras
Raimonda•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
As always, high quality service, knowledgeable specialist and beautiful color palette. Highly recommend!
Paslaugą atliko Kateryna•
PedikiūrasRodyti viską...
Elena•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Отличный мастер, маникюр очень хорошо слделан.
Manikiūras
Alla•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Such a cool place in the very centre of old town! I was looking for a master who could make gel manicure in 1 hour a lot, and luckily i found Ekaterina! So cool and professional, very friendly and easy-going! The place is new and very cozy - my highest recommendation to visit it!
Paslaugą atliko Kateryna•Manikiūras
Olga•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistre Kateryna. Tikra profesionale. Puikiai ismano savo darba ir atlieka absoliuciai kokybiska paslauga. Nepaprastai patenkinta jos darbu!