Samanta puiki meistrė, darbą visuomet atlieka kruopščiai ir rūpestingai. Turi įgimtą talentą bendrauti:).
Manikiūrą darė jauna mergina. Maloni, tačiau labai trūksta patirties ir kruopštumo.
Moterų plaukų šaknų dažymasRodyti viską...
Natalija•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki specialistė, ieškanti sprendimų būdų, ačiū tau
Paslaugą atliko Aistė•Antakių ir blakstienų dažymas
Milda•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė dirba labai profesionaliai, kruopščiai, yra tikra savo srities profesionalė. Rezultatas puikus!
Blakstienų priauginimas
Ramunė•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gerai, kaip visada :)
Antakių laminavimas
Ieva•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė🧡 Labai kruopšti, emoatiška ir profesionali!