Didelis AČIŪ jums Monika,už kruopščiai ir kokybiškai atlikta darbą!!!!🫶
Antakių ir blakstienų dažymas
Barbara•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai gaila, bet turiu pasakyti, kad nagai buvo turbūt per daug nudildinti, nes jie tiesiog linksta. Linksta nagų viršus jiems turint didesnį krūvį, darant įprastus veiksmus - rengiantis ar pan., ko šviežiai pasidarius nagus tikrai anksčiau nebūdavo, kas yra nepatogu, nemalonu ir pavojinga.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Dovilė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Antakius patikiu tik Monikai jau pora metu is eiles, visada iseinu su tobulai tvarkingais antakiais pranokstancius lukescius
Antakių ir blakstienų dažymas
Ieva•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puikiai!
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ramunė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kamilė visada puikiai atlieka darbą. Tvarkinga, maloni ir labai kruošti.