Nuostabi patirtis. Išėjau tokia laiminga! Papasakojo kaip prižiūrėti būtent mano plaukus. Rekomenduoju.
Paslaugą atliko Samanta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Greta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Salonas jaukus, šviesus, neperkrautas. Visuomet pasiūloma kavos ir maloniai aptarnaujama. Samanta labai profesionali, stengiasi pažinti klientą, pasidalina patarimais - tikrai malonu kas kartą sugrįžti ir pasikrauti pozityvo. Ačiū!
Paslaugą atliko Samanta•Kirpimas ir plaukų priežiūra