Labai kruopščiai ir atsakingai dirbanti meistrė, man labai patinka 🤩🌺
Blakstienų priauginimas
Edita•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas buvo atlikta super! Labai rekomenduoju!
Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Ieva•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
vienas prastesnių manikiurų. kelių nagų kampučiai atšoko po 3-4 dienų, po korekcijos vistiek jie vėl atšoko/pradėjo skilinėti po kelių dienų. Skaudžiai įkirpo į odeles, truko krupštumo ir kokybės.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Miglė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patiko, paliko gera įspūdį. Monika labai maloni, atsargiai, kruopščiai atlieka darbą.