Kamilė labai patiko! Puikiai atlieka darbą, įdomiai palaiko pokalbį ir dar labai pozityviai. Patarė vasariškas spalvas ir labai džiaugiuosi. Dirbo kokybiškai ir greitai!!
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Auksė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai praleistas laikas ir labai gražus manikiūras! Ačiū! 🌸
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Elena•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Laaaaabai patenkinta antakiais 😍❤️ Monika ❤️
Antakių ir blakstienų dažymas
Agne•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabus pedikiuras su lakavimu 💜💜
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Jurate•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Monika yra super kruopšti, dėmesinga, įsiklauso į poreikius. Realiai vienintelė antakių specialistė, kuria taip pasitikiu!