Labai gera meistrė :) manikiūras atliekamas profesionaliai, išsilaiko pilną mėnesį!
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Rūta•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Grizusi namo pastebejau, kad lakas uzteptas ne iki pat nagu galiuku, detas vienas sluoksnis lako, ir virsutinis sluoksnis, kituose salonuose dedavo po du sluoksnius. Specialiste jautesi, kad skubejo. Kaip uz tokia kaina, esu gavusi ir geriau padarytus nagus.