Po ilgų gero kirpėjo paieškų,pirmąkart išėjau iš salono tokia patenkinta. Plaukai atrodo būtent taip, kaip norėjau. Labai ačiū Samantai.
Paslaugą atliko Samanta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Kamilė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko. Meistrė atsargi ir kruopšti. Vis klausinėjo, ar viskas gerai, ar neskauda. Tik kuteno, bet matyt pedikiūre to neišvengsi. :)
Pedikiūras
Inga•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku, kaip visada!
Paslaugą atliko Samanta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Roman•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Aciu Aiste :)
Paslaugą atliko Aistė•Antakių korekcija siūlu
Jonas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Savo antakius niekada nepatikiu naujiems meistrams, tačiau šį kartą nusprendžiau pabandyti naują meistrę mano mylimame Špakliuje. Ir tikrai nebuvau nusivylus :) Ačiū meistrei Aistei už puikius antakius išlaikant mano unikalius ir vešlius antakius 😍🥰