Atlikta labai profesionaliai. Meistrė Monika dirba kruopščiai ir labai dėmesinga. Gera kaina.
Antakių ir blakstienų dažymas
Jelena•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Aciu!! Labai patenkinta, tobulas darbas
Paslaugą atliko Samanta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Ramune•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė! Jau ne kartą buvau. Patinka kaip dirba ir atlieką procedūrą.
Paslaugą atliko Aistė•Antakių ir blakstienų dažymas
Aurelija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai ❤️
Blakstienų priauginimas
Tiara•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Samanta - puiki meistrė! Dažymą ir kirpimą atliko taip, kaip buvo norėta. Suteikia patarimus ko reikėtų plaukams ir kaip juos reikėtų formuoti atlikus kitokio tipo kirpimą, nei buvo įprastai nešiota!❤️❤️❤️