Monika labai kruopšti, maloni ir paslaugi. Labai patiko:)
Antakių ir blakstienų dažymas
Giedrė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė Monika. Profesionaliai, labai gražiai,sutvarko antakius . Malonu ir jauku salone. Visada vaišina skania kava. Ačiū. Rekomenduoju visiems šį saloną.