Man labai patiko procedūra, kurią atliko Giedrė. Ji maloni, kruopšti, atidi ir tikrai žino ką daro ir savo darbą atlieka ypač profesionaliai. Sėkmės šiai nuostabiai meistrei🫠
Paslaugą atliko Giedrė Pa.•Pedikiūras
Jolanta•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
viskas 100% rekomenduoju🥰
Paslaugą atliko Ana Pe.•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Janina•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
удивительно плохая обрезка кутикул. почти все кутикулы пошли бахромой на следующие сутки
и уже спустя 5 дней видно, что отрастают они криво, рваные линии
Paslaugą atliko Giedrė Pa.•Manikiūras
Ana•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Artūras Cy. puikus meistras, labai profesionalus
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Jurga•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Esu sužavėta manikiūru. Dabar labai sunku surasti kas gerai padaro paprastą manikiūrą, o meistrės atliktas darbas viršijo lūkesčius. Ačiū!