Plaukus šviesino (balino) su milteliais, nors prašiau, kad darytų tik su dažais, kad kuo mažiau kenktų plaukams. Paklausiau ar turi kažkokią tonuojančią kaukę plaukams, kad nuimti geltonumą šiek tiek, pasakė, kad taip ir plaukus tonavo tiesiog dažais
Paslaugą atliko Irina Mi.•Plaukų dažymas
Justė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Esu dėkinga už plaukų dažymą, naują šukuoseną. Likau maloniai nustebinta:)
Paslaugą atliko Irina Mi.•Plaukų dažymas
Žydrūnė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko kuprimas. Salonas yra puikus ir kirpėja puikia atliko darba bei yra draugiška