Manikiūras ir pedikiūras atlikti nekokybiškai, netolygiai nudažyta, su laku užlipta ir ant odelių, odelės kaip apkandžiotos. Turbūt namuose pati būčiau gražiau pasidariusi. Meistrė Jelena Tr. nemaloni, paprašius pataisyti kelis nagus, nes už paslaugas mokama daug ir prieš šventę norisi gražaus rezultato, pradėjo grubiai bendrauti. Nerekomenduoju.
Paslaugą atliko Jelena Tr.
Urtė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliko kirpimą, labai draugiškai paaiškino ir parekomendavo kaip paauglei rūpintis savo plaukais.
Paslaugą atliko Jelena Pe.
Jūratė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai atidi meistrė.
Paslaugą atliko Ilona Tr.
Rita•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puikiai!
Paslaugą atliko Ilona Tr.
Joana•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki meistre, malonus aptarnavimas, tačiau salonui (aplinka) reikalauja atsinaujinimo.