Viskas puikiai. Procedūra atlikta profesionaliai, salonas/ kabinetas švarus.
Paslaugą atliko Jelena Tr.
Živilė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puikiai.
Paslaugą atliko Ilona Tr.
Ieva•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Su plaukais buvo elgiamasi grubiai - plovimas, džiovinimas. Galvos plovimas šampūnu atrodė taip - tekšt šampūno, tris kartus pasukioti ir išplauti. Panašiai ir su kondicionieriumi. Veikliuoju procedūriniu plaukų kremu plaukai buvo ištepti nekruopščiai. Esu turėjusi kituose salonuose puikią patirtį, kai atskiria po kelias sruogas ir atidžiai paskirsto medžiagą. Visa patirtis labai vidutinė, į saloną negrįšiu, nes namuose su panašiomis plaukų priemonėmis pasidarau geriau, kruopščiau, atidžiau.
Paslaugą atliko Oksana Sh.
Austėja•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visada puikus rezultatas!
Paslaugą atliko Anastasija Do.
Živilė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Dazymas atliktas gerai, tačiau plaukai nebuvo gerai išplauti, liko juodos demes ne tik prie šaknų bet ir ant ausų. Grįžus is kirpyklos reikėjo vel plauti galva. Manau, kad kaina nebuvo adekvati, nes priskaičiuoti papildomai už galvos plovimą (kaip gali nudažyti šaknis neisplovus paskui galvos?) ar susukavima (plaukų isdziovinima) yra nesąžininga.