Viktorija puiki specialistė. Antakių korekcija pincetu bei dažymas atlikti puikiai. Meistrė turi lengvą ranką, korekcija visiškai neskausminga. Spalva parinkta puiki. Ačiū, dar grįšiu 😉
Paslaugą atliko Viktorija Li.
Jovita•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikus salonas
Paslaugą atliko Jelena Pe.
Virginija•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Paslaugą atliko puikiai. Bet atmosfera salone baisi – nedraugiška. Man atėjus specialistė su administratore dėl kažko susiginčijo ir pradėjo viena ant kitos rėkti, buvo labai nejauku. Ta konfliktiška nuotaika nusekė ir į procedūrą – iš pradžių į visus mano žodžius buvo reaguojama su pykčiu, gavau komentarų, kam išvis atėjau nusiimti gelinį pedikiūrą jei jo daugiau nedarysiu, etc. Bet pati bendravau draugiškai, tai į vizito pabaigą ir specialistė atsileido ir pradėjo maloniai kalbėti. Negrįšiu