Puikiai atliktas manikiūras, ilgai laikėsi.
Super! 🤩
Paslaugą atliko Jelena Tr.
Kotryna•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai gražiai atliko antakių korekciją
Paslaugą atliko Viktorija Li.
Kristina•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabiai atliktas manikiūras. Rekomenduoju jei esate ir kiek jautresnis, nes darbas atliekamas švelniai ir preciziškai.
Paslaugą atliko Ilona Tr.
Edita•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai atliktas pedikiūras - galėjau atsipalaiduoti ir mėgautis procedūra. Pedikiūras atliekamas ne tik kruopščiai bet ir švelniai, kas parodo profesionalumą bei patirtį.