Labai nuostabi meistrė. Kruopšti, maloni ir šiltai bendraujanti. Būtinai sugrįšiu.
Paslaugą atliko Jelena Tr.
Iveta•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū - viskas nepriekaištingai 😊🌹tik geriausi atsiliepimai!
Paslaugą atliko Emilė Ma.
Toma•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Džiaugiuosi atradusi Dimą! Puikus meistras!
Paslaugą atliko Dima Ku.
Justina•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Manikiūras atliktas greitai, tvarkingai ir neskausmingai – už tai dėkoju. Vis dėlto, man, kaip klientei, svarbi ir atmosfera. Šiek tiek daugiau šilto bendravimo, šypsenos bei dėmesio tam, kad vizito metu nebūtų juntamas meistro nuovargis, labai pakeltų patirtį. Tikiu, kad tokios smulkmenos gali padaryti vizitą dar malonesnį.