Paprasiau arbatos - pasake baiges, nes darbo pabaiga ir deja, neturi, taigi 2,5 val (manikiuras ir pedikiuras) buvau negerusi.
Darant manikiura ikirpo i odele skaudZiai ir tekejo kraujas.
Anonimas•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni moteris. Dirba greitai ir kruoščiai
Gabriele•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
man patiko puikiai
Aldona•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dima padėjo surasti tai ko noriu, pasiūlė drąsių įdėjų, kurios man labai patiko. Visada tarėsi, tikslinosi, ar tikrai taip noriu. Rezultatas viršijo lūkesčius! Rekomenduoju.