Buvo nuostabi patirtis! Esu labai dėkinga Dimai :) super maloniai ir profesionaliai bendravo, padarė labai dailią šukuoseną, tikrai išėjau iš salono su pačiomis geriausiomis emocijomis.
Paslaugą atliko Dima Ku.
Ugnė•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė. ❤❤❤
Jovita•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė Agnė. Esu labai patenkinta antakiais, kol kas geriausia, ką esu išbandžiusi Vilniuje.