Visada puikiai atliktas manikiuras ir pedikiuras! Aciu:)
Dora•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nepatiko, kad pilnai nenuėmė senojo gelinio lako ir ant viršaus užlakavo nauju. Meistrė vėlavo mane priimti, ir po to skubino mane greičiau viską daryt. O UV lempa nutaškyta geliniu laku.
Paslaugą atliko Jelena Tr.
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kruopščiai atliktas darbas.
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Begalo maloni ir profesionali specialistė, veido procedūrą atliko nepriekaištingai, taip pat pasidalino labai naudingais patarimais. Išėjau kaip po gero SPA, ačiū Agnei!