Tai buvo mano antras apsilankymas "Europos" "Figaro", antrą kartą buvo puiki meistrė, kuri rodės mano lūkesčius ir norus suprato geriau nei aš sugebėjau juos apibūdinti.:) Taip pat davė naudingų patarimų, kaip natūraliomis priemonėmis išspręsti galvos odos problemas. Ačiū jums, Inga!
Viktorija Andžiulytė•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Šilta ir labai maloni specialistė
Raminta•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopstus darbas :)
Agne•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė, atsakė į visus klausimus. Antakių korekciją atliko pagal visus pageidavimus. Labai rekomenduoju.