Ateini ir supranti, kad žmogus yra profesionalus. Po to dar supranti, kad nuostabus žmogus- moteris. Dėkoju už patarimus dažant plaukus. Už rekomedacijas. Kruopštų darbą. Gerą laiką. Tikrai rekomenduoju. Grįšiu :) pas Daiva
Vaida ;)•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai graži šukuosena gavosi ir dažymas :)
Paslaugą atliko Dima Ku.
Saulenė•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lakas po 2 sav. tiesiog atšoko nuo nagų, nes buvo netolygiai užteptas (t.y. lako pateko ant odos ir nagui augant jis atsilupo). Iš esmės, viską manikiūrininkė padarė tvarkingai, išskyrus anksčiau minėtą problemą. Anksčiau nesu su tuo susidūrusi, lakas tobulai laikydavo 3-4 sav.