Meistrė Jelena puikiai sutvarkė mano manikiūrą. Ačiū ❤️
Paslaugą atliko Jelena Tr.
Jurga•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė nedevėjo apsauginių pirštinių,taip pat nebuvo teisingai užsidėjusi apsauginės veido kaukės. Neaišku, ar dezinfekavo darbo vietą tiek prieš mane, tiek po manęs iškart nuėjusiai klientei.