Vakarinis makiažas atliktas nepriekaištingai! Viso proceso metu man pasakojo kokias priemones naudoja, kodėl būtent tokias spalvas parenka, jaučiausi profesionalo rankose. Per šventę gavau galybę komplimentų ir jau žinau, kad prieš visas būsimas šventes lankysiuos pas Daivą. Ačiū!
Erika•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū labai, išgelbėjote mane. Truputėlį nepatiko meistrės kalbos tonas susitikimo pradžioje, klientas negali visapusiškai nusimanyti manikiūre. Nepykit. Pati paslauga atlikta kaip reikia,dėkoju dar kartą.
Kamilė•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Plaukai po Olaplex procedūros ir kirpimo atrodo fantastiškai. Likau labai patenkinta rezultatu🥰