Gražus, jaukus salonas, paslaugūs ir dėmesingi darbuotojai. Pačią paslaugą įvertinčiau 8/10. Šiek tiek pritrūko kruopštumo atliekant pedikiūrą. Visa kita - puikiai 😉
Paslaugą atliko Alisa Tr.
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus manikiuras
Renata•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
viskas labai gerai
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dailiai atliktas nagų papildymas. Likau patenkinta meistrės Jolitos darbu. Sėkmės