Salonas atrodo fainas, tvarkingas, specialistė labai miela asmenybė. Tačiau pačio pedikiūro kokybė labai prasta. Grįžus namo tą patį vakarą teko persilakuoti... Gaila išleistų pinigų.
Paslaugą atliko Jelena Tr.
Marina•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Agnė-dėmesinga ir labai maloni meistrė. Mano veido odai pasiūlė keletą procedūrų variantų, pasirinkau Dermaheal ptx, ar kažką panašaus. Procedūra atpalaiduojanti, o rezultatą mačiau iškart! Grįšiu pas Agnę tiek šitos, tiek kitų procedūrų.