Ozo g. 18, Vilnius - Priklauso Figaro salonai
Atidaryta rytoj : 10:00 - 22:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

4,8
1005 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Kaip visada - puikiai !!! ačiū!
👌👌
Greitai ir kokybiskai
viskas labai patiko
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

M
Manikiūrininkė

Paslaugos

Nagai
Neringa
Kosmetologė - vizažistė
5.0
180 atsiliepimai

Apie

Profesionali kosmetologė - vizažistė, sukaupusi daugiau nei 9 metų patirtį. 2011 metais įgijo "Femina Bona Wellness" institute dekoratyvinės kosmetikos kosmetikės kvalifikaciją. 2019 metais baigė Utenos kolegijos biomedicinos mokslų studijų srities programą ir įgijo grožio terapijos mokslo bakalauro laipsnį. Taip pat nuolat tobulėja įvairiuose seminaruose, tokiuose kaip: ,,Natinuel", ,,Janssen beauty baltic", ,,Ingrit Millet" ir kt. Su malonumu dalyvauja TV projektuose. "Figaro" 20-mečio specialistų konkurse užėmė II-ąją vietą vizažo kategorijoje "Komercinis moters įvaizdis". Neringa gyvenime vadovaujasi rašytojo H. Mann citata: ,,Genialumas gali padaryti pradžią, baigti privalo kantrus darbas."

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Neringa

Profesionalus12
Įgudęs5
Kruopštus5
Olga
Manikiūrininkė - pedikiūrininkė
4.6
82 atsiliepimai

Apie

Manikiūro - pedikiūro specialistė, sukaupusi daugiau nei 10 metų patirtį savo srityje. Įgūdžius bei žinias nuolat tobulinanti įvairiuose kursuose ir seminaruose, tokiuose kaip: "Gehwol" aparatinis klasikinis pedikiūras, "ORLY" bei "E.M.I"modern techniques & Trends kursai ir kt. "Baltic Beauty School" įgijo profesionalios kūno depiliacijos įgūdžius, todėl mielai kviečia Jus registruotis ir šiai paslaugai. Olga sako: Sėkmė aplanko ne tuos, kurie anksti keliasi, o tuos, kurie atsikelia puikios nuotaikos!

Paslaugos

Nagai
Depiliacija

Darbų galerija

Jelena
Manikiūrininkė - pedikiūrininkė
4.8
73 atsiliepimai

Apie

Profesionali rankų bei kojų priežiūros, nagų mados ir dailės specialistė, sukaupusi daugiau nei 8 metų darbo patirtį. Žinias bei įgūdžius nuolat tobulina kursuose ir seminaruose, tokiuose kaip: "harmony" nagų dekoravimas geliu, nagų dailė bei kinų tapyba, "Baha", "E.M.I. jay haute couture", "Nail crust" dizaino technikos, "Gehwol" aparatinis pedikiūras, nagų priauginimas, korekcija poligeliu ir kt. Įgijusi "Gi Gi facial waxing specialist" veido depiliacijos įgūdžius, taip pat kviečia registruotis ir šiai procedūrai. Jelena sako: Moters rankos - jos gyvenimo atspindys, todėl jos privalo būti prižiūrimos bei puoselėjamos.

Paslaugos

Nagai
Veidas
Depiliacija
Daiva
Kosmetologė
4.8
44 atsiliepimai

Apie

2018m. Baigė Vilniaus kolegijos sveikatos priežiūros fakulteto higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos studijas ir įgijo grožio terapijos profesinį bakalauro laipsnį. Nuolat gilina žinias įvairiuose seminaruose, mokymuose,tokiuose kaip : „Sesderma“, „Keenwell“, „Anna lotan“ ir kt. Dirba su profesionalia ir laiko patikrinta kosmetika, kuri leidžia spręsti įvairias odos problemas, bei palaikyti gerą jos būklę. Klientų šypsenos po procedūros yra didžiausias įvertinimas, kuris skatina dar labiau mylėti savo darbą!

Paslaugos

Veidas
Depiliacija
Danutė
Kirpėja - stilistė
4.8
55 atsiliepimai

Apie

Meistrė sukaupusi daugiau nei 20 metų patirtį puoselėjant plaukų grožį. Žinias nuolat tobulina ir naujausias tendencijas seka įvairiuose seminaruose, tokiuose kaip: "Revlon hairstyle master", "Allilon hair education", J. Nesterova "Naujos grožio salono koncepcijos", "Proginės šukuosenos" ir kt. Danutė sako: "Vienintelis būdas gerai dirbti, tai - dirbti mėgstamą darbą!

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Danutė

Išmanantis darbą5
Jovita
Kirpėja - stilistė
5.0
34 atsiliepimai

Apie

Plataus profilio kirpėja, turinti daugiau nei 20 metų darbo patirtį. Dirbo bei tobulino įgūdžius Italijoje, įgijo "Pivot pointo" 1, 2, 3 kirpėjo-stilisto kvalifikacijas. Periodiškai gilina žinias "Wella", "Loreal" ir kt. koloristikos ir kirpimo seminaruose bei pristatymuose. Altieka "Balayage", Air Touch", "Tiger eye" ir kitas sudėtingas dažymo technikas. Gyvenimo kredo: Į darbą, kaip į šventę - plačia šypsena ir pozityvia nuotaika!

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Elena
Kirpėja - stilistė
4.9
35 atsiliepimai

Apie

Plataus profilio meistrė, pradėjusi karjerą 2000 m. Energinga, pozityvi ir atvira naujovėms Elena nuolat tobulėja įvairiuose kursuose bei seminaruose, tokiuose kaip: "Revlon", "Davines", "Dolores", R. Tatjanin, O. Žukovos, J. Jasnikova "Moteriški/vyriški kirpimai" ir kt. Įgijusi žinias bei pritaikiusi praktiškai "Plaukų šviesinimo" bei "Šiuolaikio dažymo technikos" seminaruose, meistrė kviečia registruotis ir šioms paslaugoms. Elenos gyvenimo credo: "Už grožį ir praktiškumą!"

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Elena

Išmanantis darbą6
Teresa
Kirpėja - stilistė
4.6
26 atsiliepimai

Paslaugos

Plaukai
Irina
Kirpėja - stilistė
4.7
34 atsiliepimai

Apie

Plataus profilio kirpėja, sukaupusi daugiau nei 15 metų patirties ir įgūdžių Jūsų plaukų puoselėjimui bei grožiui atskleisti. Nuolat seka naujausias tendencijas bei gilina žinias seminaruose ir kursuose, tokiuose kaip: "Ponas ir Ponia Davines", "Dolores Spring/Summer", "Allilon" ir kt. Atsakinga, pozityvi, mokanti išklausyti, patarti ir puoselėti Jūsų plaukus, meistrė visuomet džiaugiasi, kai klientai sugrįžta vėl ir vėl!

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Kristina

Paslaugos

Plaukai
Jurgita
Kirpėja - stilistė
4.5
18 atsiliepimai

Apie

Kirpėjos - stilistės patirties sukaupusi daugiau nei 20 metų, Jurgita niekada nesustoja tobulėjusi. Savo srities specialistai privalo domėtis naujovėmis ir nuolat tobulinti kvalifikaciją bei reguliariai atnaujinti savo turimas žinias, todėl šios meistrės kursų bei seminarų sąrašas yra platus, pradedant "Wella", "Davines" ir baigiant privačiomis pamokomis pas žinomus meistrus. Meistrė atlieka sudėtingus dažymus ("Balayage" ir kt.), kirpimus ir plaukų puoselėjimui skirtas procedūras ("Olaplex", ir kt.) Jurgita sako: „Tas jausmas, kai matau mano paslaugomis patenkintą klientą, yra su niekuo nesulyginamas. Negaliu įsivaizduoti savęs dirbančios jokį kitą darbą".

Paslaugos

Plaukai
Stasė
Kirpėja - stilistė
4.9
47 atsiliepimai

Apie

Meistrė tiki, jog išvaizda turi reikšmingą poveikį žmogaus savijautai, todėl Stasei svarbu, jog ją supantys žmonės jaustųsi gerai. Šią mintį puoselėdama, daugiau nei 24 metus dirba grožio sferoje plaukų stiliste, iš kurių net 14 metų yra "Figaro" salono dalimi. Dirbdama vadovaujasi abipusiu supratimu, kuris leidžia įgyvendinti bet kokius kliento norus ir kurti ilgalaikį ryšį. Stasė sako, kad bet kokioje darbo srityje yra svarbus pastovus savęs švietimas, todėl nuolat tobulinasi ,,Schwarzkopf”, ,,Davines”, ,,Wella” ir kituose seminaruose bei kursuose. Meistrė taip pat yra nuolatinė šukuosenų konkursų dalyvė, atlieka įvairius kirpimus, dažymus, tiesinimus bei kt. procedūras. Stasė myli savo darbą, todėl tiki, kad gali padėti kiekvienam jaustis gražiai ir gerai!

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Stasė

Profesionalus6
Artūras
Kirpėjas - stilistas
4.8
17 atsiliepimai

Apie

Plataus profilio meistras, baigęs studijas vilniaus edukologijus universitete, kultūros ir meno institute. Įgijęs dailės istorijos ir edukologijos magistro laipsnį, toliau gilino žinias Vilniaus kolegijos dizaino ir technologijų fakultete. Šiandien Artūras yra daugelio konkursų ("pelenė", "Auksinis žirnis" ir kt.) laimėtojas. Nuolat domisi naujausiomis plaukų kirpimo, dažymo bei atstatymo technikomis ir tendencijomis. Įgytas žinias ir patirtį įvertinamos tiek nuolatinių, tiek naujų klientų šypsenomis. Artūras sako: "Gyvenime ypatingai svarbu mokėti pralaimėti išdidžiai pakelta galva".

Paslaugos

Plaukai
Anna
4.1
7 atsiliepimai

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Aira
Kirpėja - stilistė
4.7
22 atsiliepimai

Apie

Plataus profilio plaukų meistrė, 2010m. baigusi "Šukuosenų dizaino" studijas Vilniaus kolegijoje. Kvalifikaciją kėlė Femina Bona "Pivot Point", koloristikos žinias tobulino Londone " Vidal Sassoon" akademijoje. Kiekvienais metais domisi naujausiomis tendencijomis ir dalyvauja įvairiuose seminaruose, tokiuose kaip "Wella", "Dolores", " Allilon", "Davines", "Fudge", "GHD", " Schwarzkopf" ir kt. "Figaro" grožio salonų specialistų meistriškumo konkurse laimėjo II -ąją vietą moteriško kirpimo rungtyje. Su malonumu dalyvauja TV projektuose. Airos gyvenimo moto: " Gyvenimo laimė prasideda nuo meilės sau".

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Jelena
Kirpėja - stilistė
4.9
39 atsiliepimai

Apie

"Pivot point" akademijoje įgijusi plataus profilio kirpėjos specialybę, Jelena nuolat tobulina įgūdžius ir kelia savo kvalifikaciją kursuose ir seminaruose, tokiuose kaip: "Revlon", "Bogomolov Image school" įvaizdžio formavimas, "Pivot point" Bob kirpimas, R. Pasternackis "Vyriškas kirpimas ir barzdos formavimas" ir kt. Jelena sako: "Apie sėkmę nereikia svajoti, dėl sėkmės reikia dirbti."

Paslaugos

Plaukai
A
Anna.

Paslaugos

Plaukai

Apie saloną

Figaro salonas PC Ozas
Ozo g. 18, Vilnius

Figaro grožio salonuose kartu su patyrusiais nuo pat tinklo įkūrimo pradžios dirbančiais meistrais dirba ir daug gabių jaunų kirpėjų bei kitų grožio specialistų. Mūsų salonuose teikiamos kirpimo, makiažo, kosmetologinės, manikiūro, pedikiūro bei daug kitų paslaugų. Čia dirbama su tokiais produktais kaip „Fudge", „Wella“, „Natinuel“ ir „Gehwol“.

Jumis pasirūpins profesionali „Figaro“ komanda!

PirmPirmadienis
10:0022:00
AntAntradienis
10:0022:00
TrečTrečiadienis
10:0022:00
KetvKetvirtadienis
10:0022:00
PenktPenktadienis
10:0022:00
ŠeštŠeštadienis
10:0022:00
SekmSekmadienis
10:0021:00
Šiame salone naudojami produktai
Darphin
Eugène Perma
Fudge
Natinuel
Olaplex

Grožio salonai netoliese