Maloni kirpėja, maloni aplinka. Greitai ir kokybiškai apkirpta mergaitė.
Paslaugą atliko Ingrida•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Aukse•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Editą dažymo paslauga atlikta tinkamai, tačiau grįžusi radau suteptą palaidinės nugarą su plaukų dažais (ruožas ne mažas, todėl teko rūba išmesti). Labai gaila, kad nebuvo tinkamai apsaugoti rūbai.
Paslaugą atliko Edita•Moterų visų plaukų dažymas
Lina•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada puikiai!Meistrė moka bendrauti su vaikais.