Labai maloni ir šauni specialistė, gražiai ir kantriai bendrauja su vaiku ir kirpimas kruopštus. Galutinis rezultatas džiugina, džiaugiamės ir rekomenduojam!
Paslaugą atliko Vilma•Vaikų kirpimas
Vilma•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpimas buvo atliktas profesionaliai,nėra net prie ko prikipt. Kirpėja taip pat buvo draugiška ir bendraujanti. Tikrai rekomenduoju apsilankyti ir išbandyti jų teikiamas paslaugas
Paslaugą atliko Edita•Vyriškas kirpimas
Dovydas•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
patiko, labai kokybiška paslauga ir malonus aptarnavimas
Paslaugą atliko Edita•Plaukų procedūros
Estela•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Gerai, greitai apkirpo, nereikejo jokiu papildomu paaiskinimu eigoje
Paslaugą atliko Ingrida•Vyriškas kirpimas
Mantas•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Pakonsultavo, maloniai bendravo, gražiai apkirpo.
Paslaugą atliko Ingrida•Kirpimas ir plaukų priežiūra