Labai kruopščiai ir stilingai atliktas 2mečio kirpimas. Ačiū!
Paslaugą atliko Ingrida•Vaikų kirpimas
Eglė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku
Paslaugą atliko Reda Fo•Vyriškas kirpimas
Paulius•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Very good hairdresser 👍
Paslaugą atliko Reda Fo•Vyriškas kirpimas
Pascal•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Naujas, gražus salonas. O meistrė Ingrida išpildė visus norus. Labai patenkinta ir rekomenduoju!
Paslaugą atliko Ingrida•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Ingrida•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Esu labai patenkinta procedūra bei kirpimu! Meistrė buvo ne tik profesionali, bet ir labai maloni, išklausė mano pageidavimus ir puikiai juos įgyvendino. Rezultatas viršijo lūkesčius! Rekomenduoju ! Tikrai sugrįšiu dar ne kartą!