Очень понравилось обслуживание
И сама стрижка
Мастер услышал и сделала все как я хотела ❤️
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Катя•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi aplinka, puikus aptarnavimas, labai šiltas klientų pasitikimas. Meistrė Aliona ne tik kokybiškai parinko bei priaugino plaukus, tačiau visą laiką buvo ypatingai dėmesinga ir aiškiai papasakojo apie visą priauginimo eigą bei tolimesnę plaukų priežiūrą.
Paslaugą atliko Aliona•Plaukų priauginimas
Inesa•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Geriausi atsiliepimai ir tik geriausios rekomendacijos! Visada malonu ir smagu sugrįžti! ❤️
Paslaugą atliko Aliona•Plaukų priauginimas
Irena•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobula ir labai draugiška meistrė
Antakių laminavimas
Viktorija•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai draugiška ir miela kirpėja, buvo labai linksma pakalbėti kirpimo metu viskas super, apkirpimas irgi neblogas❤