Labai malonu ir nuostabiai bei kruopščiai atliko darbą. Tikrai verta apsilankyti🙂
Paslaugą atliko Gabrielė•Antakių korekcija siūlu
Eva•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni meistrė, labai atidi ir kruopšti.
Paslaugą atliko Gabrielė•Blakstienų laminavimas
Roberta•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Dariausi pirmą kartą, blakstienos išlaikė apie tris dienas, nors ir visai nešlapinau visą parą po apsilankymo. Be visa ko, meistrė tikrai maloni, o atmosfera jauki