Profesionalumas, kruopštumas ir šiltas bendravimas sukūrė tikrai malonią patirtį!
Paslaugą atliko Gabriele Varneckyte
Regina•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko makiažas, išpildė visus lūkesčius.Meistrė kruopšti, maloni ir puikiai išmano savo darbą. Makiažas išsilaikė visą dieną ir gavau daug komplimentų. Rekomenduoju nuoširdžiai🌷
Paslaugą atliko Gabriele Varneckyte
Adelė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Makiažas buvo nepriekaištingas ir išsilaikė visą dieną!