Puikus grožio salonas,maloni kirpėja,plaukų dažymu esu labai patenkinta,rekomenduoju apsilankyti.
Paslaugą atliko Laura•Moterų plaukų šaknų dažymas
Raminta•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskuom likau patenkinta :)
Paslaugą atliko Laura•Plaukų procedūros
Greta•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Gerda labai gera specialistė. Tvirtai žino ką daro ir daro po truputį, negadindama plauko struktūros. Labai džiaugiuosi ją atradusi, rekomenduoju drąsiai visiems.