Kristiną žinojau iš kito salono, kuriame lankydavausi. Kadangi kraustausi į kitą miestą, dar norėjau pagauti ją paskutiniam savo kirpimui Kaune😀 kaip visuomet, esu labai patenkinta galutiniu rezultatu❤️
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Simona•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
viskas tiko ir patiko 💯👌
Paslaugą atliko Laura•Moterų plaukų šaknų dažymas
Raminta•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus darbas. Būtinai sugrįšiu sekantį kartą.
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Beta•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gražiai nukirpo berniuką.
Paslaugą atliko Laura•Vaikų kirpimas
Sandra•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Visada gera lankytis Gerda grožio salone. Dėmesinga, draugiška, profesionali.