Dėkoju už puikiai atliktą darbą, vizitas pranoko lūkesčius! Nors buvau pasirinkusi paparastą paslaugą - galiukų kirpimas, išėjau kaip po plaukų SPA, labai gražiai apkirpta ir sušukuota! Ačiū, Kristinai!
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Miglė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobulai, kaip visada!!
Paslaugą atliko Gerda•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Aisti•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai Ačiū,Ramintai už nuostabų plaukų kirpimą. Dėmesys detalėms ir nuoširdus bendravimas paliko geriausius įspūdžius. Esu be galo patenkinta rezultatu- plaukai atrodo sveiki, tvarkingi ir būtent taip kaip ir įsivaizdavau. Būtinai sugrįšiu dar kartelį. REKOMENDUOJU! ❤️
Paslaugą atliko Raminta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Emilija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
viskas labai gerai! Gerda atsakinga ir rūpestinga!
Paslaugą atliko Gerda•Moterų visų plaukų dažymas
Agnė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
viskas puikiai! Andželika kruopšti ir atsakinga meistrė