Graži,jauki aplinka,molonus bendravimas, puikiai atliekami darbai,esu labai gerai nusiteikusi prieš ir po bet kokių procedūrų,ačiū GERDOS kolektyvui,sėkmės jums visoms🙂
Antakių dažymas Henna dažais
Egle•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
viskas puikiai! rekomenduoju!!! dar ne karta apsilankysiu
Paslaugą atliko Gerda•Moterų visų plaukų dažymas
Agnė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gera
Paslaugą atliko Raminta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Beatričė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Makiažą atliko labai gražiai ir kruopščiai :)
Paslaugą atliko Andželika•Makiažas
Laima•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū už puikiai sutvarkytus antakius ir profesionalumą – rezultatas pranoko lūkesčius!