Profesionali ir labai maloni meistrė Inga. Šilta ir jauki aplinka. Pirmą kartą lankėmes ir nusprendėme, kad tikrai lankysime atlikti įvairias veido ir grožio procedūras ir toliau.
Veido valymas ultragarsu
Jelena•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Paslaugą atliko Violeta Le•Plaukų procedūros
Greta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Vakariniu makiažu likau patenkinta. Gerai atrodė, ilgai laikė.
Paslaugą atliko Greta •Makiažas
Silvija•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, plauku meistre Violeta atliko plauku dazyma ir priauginima tobulai . Ačiū
Paslaugą atliko Violeta Le•Plaukų dažymas
Liubove K.•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kosmetologė Inga labai maloni, tvarkingai ir kruopščiai sutvarko antakius