Labai miela, šauni, kruopšti ir pilna įdėju meistrė. Nuoširdi rekomendacija ❤️
Paslaugą atliko Goda
Monika•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė ir puikūs darbai 😍🌸
Paslaugą atliko Goda
Debora A.•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Paslauga truko pernelyg ilgai. Goda kaip žmogus faina, bet kaip meistrė - nelabai. Manau jai trūksta patirties. Darydama manikiūrą įkirpo į odeles (kraujavo), nemokėjo nupiešti dizaino.
Paslaugą atliko Goda
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ne pirmas vizitas,bet kiekviena kartą negaliu atsigrožėti nagučiais ❤️