Goldeneye grožio paslaugos

Sausio 13-osios g. 2, Vilnius (Mano harmonija salonas), 04343
5,0
9 atsiliepimai
Sausio 13-osios g. 2, Vilnius (Mano harmonija salonas), 04343
Tik ne piko laiko nuolaidos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
9 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas
Kaina

Ieškoti pagal paslaugą

Filter Reviews

Treatment
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Rating
Ieškoti pagal įvertinimą
Dariausi permanentinius antakius ir esu labai patenkinta, visoms rekomenduoju. Aplinka labai jauki ir šiuolaikiška. Maloniai nustebibo specialistes aptarnavimas: paslaugi, atidi, išsiaiskino mano poreikius ir pasiule timnamiausia sprendima. Juste, linkiu Tau sėkmės!
Asta
prieš 2 dienas
Patiko labai malonus aptarnavimas, išsamus procedūros paaiškinimas, labai jauki aplinka. Sveikimo procesas taip pat buvo įvardintas labai aiškiai, kosmetologė pati skambino ir keletą kartų domėjosi kaip jaučiuosi, ar viskas gerai. Korekcija buvo atlikta laiku, netgi nereikėjo prašyti kad butų papildomai nuskausminama, visos procedūros metu skausmas buvo minimalus, tikrai rekomenduočiau savo draugėms.
Edita
prieš 6 dienas
Pas specialiste Juste tvarkiausi antakius bei daziausi chna, henna dazais.Jau dvi savaites ir antakiai mazai pabluko, esu labai patenkinta.Taip pat, pradejau mikroadatines terapijos kursa veido atjauninimui.Kol kas dziaugiuosi rezultatu.Tikrai gera kosmetologe, kuri ne tik rupinasi mano oda, bet ir gavau praktisku patarimu odos prieziuros klausimais.
Goda
prieš 6 dienas
jaukus salonas bei maloni specialiste.Likau patenkinta atliktu darbu.Antakiu forma butent tokia kokios ir norejau.Procedura buvo beveik neskausminga, kiek suprantu tai del naudojamu kokybisku adatu bei geru nuskausminimo vaistu.
Alina
prieš 6 dienas
Labai maloni kosmetologė, nedidelis, bet jaukus grožio salonas.Likau patenkinta antakių forma bei pirmą kartą išbandžiau antakių plaukelių šalinimą vašku.Greita ir neskausminga. Grįšiu korekcijos ir planuoju išbandyti mezo procedūras veidui.
Sonata
prieš 7 dienas
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Goldeneye grožio paslaugos
Sausio 13-osios g. 2, Vilnius (Mano harmonija salonas)
04343

Sertifikuota Goldeneye mikropigmentacijos ir permanentinio makiažo specialistė Justė. Mano tikslas – savimi patenkinta moteris. Sieksime rezultato kartu, kol būsite visiškai patenkinta nepriekaištingu rezultatu. Tikiu, kad moteris turi jaustis gerai bet kokioje gyvenimo situacijoje - pirtyje ar karštą dieną, išėjusi iš dušo ar plaukiojanti baseine, o gal tiesiog išlipusi iš lovos - būti graži sau ir tam, kas yra šalia. Permanentinis makiažas yra jūsų grožio sprendimas. GARANTUOJU, kad išbandžiusios Goldeneye permanentinį makiažą nebenorėsite bandyti kitų pigmentų.

Pirmadienis
10:0018:00
Antradienis
10:0018:00
Trečiadienis
10:0018:00
Ketvirtadienis
10:0018:00
Penktadienis
10:0018:00
Šeštadienis
10:0019:00
Sekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Goldeneye

Grožio salonai netoliese