Manikiūras atliktas neblogai. Pedikiuro technika netinkama mano atveju, bet cia gal labai individualu, nes po keliu dienų atsirado odos atplaišų. Meistrė maloni ir stengiasi atlikti savo darbą gerai.
Raminta•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, labai didelis spalvų pasirinkimas 😊