Išsirinkau tamsiai rudą spalvą. Pasirodo spalva keičiasi, vietoje tamsiai rudos tapo drumzlina geltona ir atrodo visiškai kitaip, nei norėjau. Meistrė neįspėjo, kad šis lakas keičia spalvą iš tamsiai rudos į purvinai geltoną.
Ieva•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo labai jauna, Iryna puikiai atliko savo darbą. Visos salono meistres dirba kosminiu greičiu ir tikrai gerai- gelio nuėmimas, manikiūras, biogelis ir lakavimas užtruko 90 mins.. Rekomenduoju- lankausi čia nuolat ir visas meistres išbandžiau. Super!
Vaiva•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super! Labai kruopščiai atliktas darbas 🩵
Paslaugą atliko Alla
Joana•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
puikiai
Irina•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, manikiūras atliktas kruopščiai, ačiū!