Manikiūras buvo labai skausmingas, su žaizdelėmis ir po savaitės nagų odelės atsilupinėjo, žaisdelės dar nesugijo, atrodo nagai baisiau nei prie procedūrą. Kaip supratau, meistrė naujokė, tačiau tikrai negalinti dar priiminėti išorės klientų.
Ema•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, aš lankaus pas Alla, visada jos darbais esu patenkinta.
Paslaugą atliko Alla
Evelina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
This beauty salon is owned by Alla who is very professional in her field. I am her client for a year and always happy.