Miela meistrė, bet dirbo neitin tvarkingai, negerai išvalė dulkeles nuo nagų dildinimo ir ant tų pačių dulkių uždėjo gelį kuris tapo su mini gumuliukais, o pats salonas buvo sukuistas ir nešvarus. Nebuvo jauku, jaudinausi dėl nagų priemonių higienos🥲
Rima•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas patiko
Austėja•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabu
Irina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Greitai, profesionaliai, puikiai “nešiojasi” nagai.
Paslaugą atliko Alla
Natalija•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
labai kokybiškas manikiūras ir malonus aptarnavimas!