Labai gerai! Alla yra tiesiog burtininkė, nes dirba super greitai, bet kartu ir be galo kruopščiai, o jau dailė tokio grožio, kad negaliu nustoti žiūrėti į savo nagučius 😍
Paslaugą atliko Alla
Margarita•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, esu labai patenkinta manikiūru!
Eglė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, sutvarke nagus kurie suluzo, sutaise ir graziai nulakavo su geliu!
Paslaugą atliko Alla
Isabella•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai atlikta, nagai po puses metu gelio atrodo geriau nei pas kitus meistrus po vieno karto