Labai maloni specialiste, puikiai atliktas pedikiuras.
Justina•prieš beveik 8 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas buvo gerai, ačiū!
Greta Taskauskiene•prieš beveik 8 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas aukščiausiam lygyje. 😊
Diana•prieš beveik 8 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super :)
Justina•prieš beveik 8 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai malonus aptarnavimas. Manikiuro meistre Gerda labai draugiska ir profesionali. Likau labai patenkinta suteikta paslauga ir butinai sugrisiu vel. ACIU!