Džiaugiuosi atsigavusia oda. Procedūros labai geros. Labai malonu kai dirba savo darbą išmanantis žmogus.
Paslaugą atliko Neringa•Veido procedūros
Sigita•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Be galo patiko procedura pas Neringa 🤗❤️ be galo miela moteris, paslaugi ir rupestinga 🌷🌸 procedura taipat labai patiko jauciuosi atjaunejusi, oda labai grazi ir lygi 💋💫✨🤩
Paslaugą atliko Neringa•Anti-aging veido procedūra
Vyginta•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki kosmetologė, daug procedūrų yra iš ko rinktis, gerai atlieka savo darbą 🤩
Paslaugą atliko Neringa•Veido pilingas
Vytautė•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai patiko
Paslaugą atliko Neringa•Kosmetinės veido procedūros paaugliams
Robertas•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopšti ir atsakinga kosmetologė, Labai jauki aplinka. Maloniai bendravo, norisi sugrįžti :))