Dariau stangrinamą veido procedūrą. Labai atpalaidavo masažas, priemonės tiko. Oda liko itin primaitinta. Kartosiu tikrai!
Paslaugą atliko Neringa•Veido procedūros
Kristina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuoširdus darbas ir jauki atmosfera. Viskas tiesiog puiku.
Paslaugą atliko Neringa•Veido procedūros
Edita•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas super patiko , labai rekomenduoju kitiems
Paslaugą atliko Neringa•Veido procedūros
Vilma•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Likau sužavėta profesionaliu kosmetologės darbu :) Labai patiko kosmetika, su kuria dirba. Po procedūros iš karto pasimatė rezultatas :) Esu nustebinta ir pamaloninta :)